Nascer Do Sol Guest House
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Nascer Do Sol Guest House Búzios βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Geribá, και διαθέτει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία.
ΛιμΝοθάΛασσα Geriba απέχει σε απόσταση 450 μέτρων, ενώ η Παραλία Ferradurinha απέχει 2 χλμ. από το ξενοδοχείο. Οι πελάτες αυτού του ξενοδοχείου θα απολαύσουν επίσης την Rua das Pedras που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Το άγαλμα της Brigitte Bardot είναι επίσης σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Η στάση λεωφορείων Trevo da Barbuda βρίσκεται επίσης 850 μέτρα από το Nascer Do Sol Guest House.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Bar Pitu, που βρίσκεται 8 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Gerobá Lagoon350 μ.
- Παραλία Azeda4,6 χλμ.
- Παραλία Armação3,9 χλμ.
- Παραλία Lagoinha3,1 χλμ.
- Παραλία Χελώνας2,1 χλμ.
- Bus Central Station2,6 χλμ.
- Λιμνοθάλασσα Ferradura2,5 χλμ.
- Παραλία Brava4,3 χλμ.
- Rua das Pedras2,9 χλμ.
- Brigite Bardot Border3,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από τo Nascer Do Sol Guest House;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Nascer Do Sol Guest House. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Nascer Do Sol Guest House;
Σε τo Nascer Do Sol Guest House μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Nascer Do Sol Guest House;
Τo Nascer Do Sol Guest House προσφέρει Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο με κρεβάτι king-size. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo Nascer Do Sol Guest House;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo Nascer Do Sol Guest House.